live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НБУ планує підвищити рівень кіберзахисту при переказі коштів


фото: bank.gov.ua
Національний банк України планує підвищити рівень інформаційної безпеки та кіберзахисту при безготівкових розрахунках

Про це повідомила пресслужба НБУ.

Згідно з повідомленням, регулятор має намір встановити чіткі вимоги до учасників платіжного ринку щодо побудови системи захисту інформації та кібербезпеки, а також порядку дій при виявленні кібератак, які знижують надійність функціонування платіжних систем.

"Такі новації містить проєкт постанови Правління Національного банку України про затвердження Положення "Про захист інформації та кіберзахист в платіжних системах", що пропонується для громадського обговорення", - йдеться у повідомленні.

Нові вимоги передбачають, зокрема, впровадження ризик-орієнтованого підходу до захисту інформації залежно від суми можливих збитків, встановлення вимоги до використання засобів захисту інформації, визначення політики управління доступом, сприяння мінімізації шахрайським операціям та інцидентам під час переказу коштів, унеможливлення порушення безперервності діяльності суб'єктів переказу коштів, а також підвищення захисту користувачів платіжних послуг.

Зазначається, що нові вимоги поширюватимуться на створені резидентами України організації платіжних систем та їх учасників-резидентів, а також операторів послуг платіжної інфраструктури. 

У пресслужбі додали, що зауваження і пропозиції щодо проєкту постанов прийматимуться до 7 вересня 2020 року на поштову та електронні адреси НБУ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати