“Нафтогаз” запустив річний тариф для побутових користувачів

Користувачі газу протягом серпня можуть зафіксувати ціну на паливо на рік на рівні 4,73 грн/куб.м

Такий річний тариф пропонує “Нафтогаз”, розповів Олександр Морщавка в ефірі програми “Про гроші” на телеканалі “Еспресо”.

Споживач може зафіксувати такий тариф на газ без передплати. Це допоможе заощаджувати, якщо протягом опалювального сезону ціна на газ зросте. Підключити тариф «Річний» можна в особистому кабінеті my.gas.ua.

Перед переходом на річний тариф для споживача розрахують орієнтовний об’єм газу на 12 місяців. У разі перевищення такого об’єму споживачу продадуть додатковий газ за тим самим тарифом, а у разі невичерпання об’єму гроші за невикористаний газ повернуть на його абонентський рахунок.

У разі обрання річного тарифу споживач платитиме за кубометр 4,73 грн Але це ціна без без вартості розподілу (доставки). За доставку треба буде окремо заплатити облгазу.

В рамках річного тарифу платіжки будуть формуватися онлайн – в особистому кабінеті my.gas.ua чи через чат-бот GASUA. Їх треба буде оплачувати щомісяця до 15 числа.

Один раз на рік можна перейти до місячного тарифу.

  • У Нафтогазі прогнозують, що восени вартість природного газу для населення підвищиться майже на 40%.

  • Нафтогаз пропонує три нові тарифні пакети для непобутових споживачів, ціна за якими визначається індивідуально: "Велика справа" з рекомендованим місячним обсягом споживання від 100 тис. куб. м, "Зручний бізнес" - від 10 тис. до 100 тис. куб. м, а також "Все включено" - до 10 тис. куб. м.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати