Лукашенко вирішив провести другий етап військових навчань з Росією


фото: mil.by
Президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив провести другий етап спільного білорусько-російського навчання "Слов'янське братство - 2020"

Про це повідомляє прес-служба Міноборони республіки.

Відзначається, що таке рішення Лукашенко прийняв на тлі теперішньої військово-політичної обстановки навколо республіки.

На першому етапі навчання війська на Брестському полігоні відпрацювали навчально-бойові завдання по контртерористичної тематиці, в тому числі блокування і знищення умовних незаконних збройних формувань на території західних районів країни.

"Другий етап пройде в період з 22 по 25 вересня у формі оперативно-тактичного навчання. Основною спрямованістю практичних дій військ стане ведення спільних дій в інтересах забезпечення військової безпеки держави", - інформує Міноборони республіки.

У практичних діях буде задіяно близько 6 тисяч військовослужбовців, понад 500 одиниць бойової техніки, з яких від Збройних сил Росії - близько 1000 осіб і до 100 одиниць бойової техніки.

"Особливістю даного вчення стане виконання навчально-бойових завдань у складних умовах, у тому числі вчинення маршів, десантування особового складу і бойової техніки з літаків військово-транспортної авіації, форсування водних перешкод, проведення бойових стрільб, а також бойове застосування авіації", - інформують у відомстві.

Підкреслюється, що це вчення носить "суто оборонний" характер і направлене на відпрацювання спільних дій угруповань військ відповідно до наявних домовленостей Білорусі та Росії.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати