Поліція Німеччини перевіряє нелегальних працівників м'ясокомбінатів, українці - у їх числі


фото: reuters
Німецькі правоохоронці мають намір допитати 80 іноземних робітників, в числі яких є українці, в рамках розслідування щодо двох компаній, які підозрюються у незаконному завезенні робітників для робіт із пакування м'яса

Про це пише Європейська Правда.

"Німецька поліція обшукала понад 40 будинків і підприємств у п'яти німецьких землях рано вранці в середу в рамках розслідування незаконного ввезення в країну іноземних робітників для роботи в м'ясопереробній промисловості", - пише видання.

За словами представника федеральної поліції, правоохоронці мають намір допитати понад 80 іноземних робітників, в основному з країн Східної Європи, що не входять в ЄС, таких як Україна і Білорусь.

Зазначається, що у центрі розслідування знаходяться дві компанії, які підозрюються у незаконному завезенні робітників до Німеччини для робіт із пакування м'яса.

У виданні нагадали, що цього року м'ясопереробний сектор Німеччини піддався критиці через широке використання найнятих співробітників-мігрантів, оскільки неналежні умови роботи стали причиною декількох спалахів коронавірусу на підприємствах.

Зокрема, розслідування ведеться щодо десяти основних підозрюваних у віці від 41 до 56 років. Серед них вісім чоловіків і дві жінки. 

"Йдеться про звинувачення в злочинній і комерційній контрабанді і підробці документів. Під час обшуків були конфісковані цінності на суму 1,5 мільйона євро", - зазначили у ЄП.

Так, дві компанії звинувачуються в тому, що вони привозили до Німеччини робітників з підробленими документами, організовували проживання і транспорт, а натомість отримували за свої послуги частину зарплат працівників.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати