Країни Балтії розширили санкції проти Білорусі

Литва, Латвія та Естонія оголосили про розширення санкційного списку людей, яких вони вважають причетними до фальсифікації виборів президента в Білорусі та насилля щодо протестувальників

Про це міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс повідомив у Twitter.

"Сьогодні, в координації з Латвією та Естонією, Литва істотно збільшує кількість тих, хто потрапив під санкції за безперервні репресії проти народу Білорусі", - наголосив Лінкявічюс.

У свою чергу в МЗС Латвії зауважили, що у "чорний список" включено 101 особу. У результаті цього загальна кількість прізвищ у санкційному списку зросла до 131.

МЗС Естонії додало, що до розширеного списку санкцій загалом включено 128 осіб.

Раніше голови МЗС країн ЄС домовилися ввести санкції проти відповідальних за фальсифікацію підсумків виборів в Білорусі і за жорстокі розгони акцій протесту. Однак санкційний список поки що не сформований.

Відтак Естонія, Латвія і Литва ввели санкції проти трьох десятків білоруських офіційних осіб, включно з президентом Олександром Лукашенком.

  • 23 вересня у Мінську у Палаці Незалежності відбулася інавгурація Олександра Лукашенка.
  • Після інавгурації самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, яка пройшла 23 вересня у Мінську в умовах секретності, білоруська опозиція оголосила акцію непокори. В ході акцій протестів в Білорусі, які пройшли в день таємної інавгурації Олександра Лукашенка, були затримані 364 людини.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати