Уряд змінив постанову про спеціальні обов'язки на ринку газу


фото: ua-energy
Кабінет міністрів ухвалив постанову про розділення для теплоелектроцентралей відповідальності у частині оплати за газ, який використовується для виробництва електроенергії та виробництва тепла

Відповідну постанову Кабінет міністрів ухвалив під час засідання, передає Еспресо.TV.

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, передбачається розділення для теплоелектроцентралей (ТЕЦ) відповідальності у частині оплати за газ, який використовується для виробництва електроенергії та виробництва тепла.

За інформацією НАК "Нафтогаз України, деякі ТЕЦ, яким компанія постачала газ для виробництва електроенергії, мають значні заборгованості, які ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону для низки населених пунктів.

При цьому зазначається, що розділення відповідальності у частині оплати за газ, який використовується для виробництва електроенергії та виробництва тепла, надасть підприємствам можливість мати ліміти газу, які гарантуватимуть стабільний опалювальний сезон для населення.

  • Нагадаємо, Нафтогаз на початку вересня опублікував перелік з 98 підприємств теплоенергетики, які заборгували за газ і цим ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону.
  • Щоб опалювальний сезон почався вчасно, боржник має погодитись на реструктуризацію, дотримання рівня розрахунків не менше 90% або гарантування оплати органами місцевого самоврядування.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати