40% виборців було складно розібратися із бюлетенями, - група "Рейтинг"

За даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", 40% виборців виявилося складно розібратися з бюлетенями на місцевих виборах

Про це заявив директор соцгрупи "Рейтинг" Олексій Антипович, повідомляє Укрінформ.

"Серед тих, хто голосував на місцевих виборах, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями: 13% - дуже складно і 27% - трохи складно. Водночас 35% виборців сказали, що це було зробити досить легко, і 25% - дуже легко", - зазначив Антипович.

Серед тих, хто голосував більшість вважають, що місцеві вибори важливі для країни (79%). Водночас серед тих, хто на вибори не ходив, так вважають лише половина. Так само виборці оптимістичніше налаштовані щодо майбутнього ніж ті, хто не голосував: 47% виборців вважають, що ситуація у їхньому місті/селі в результаті цих виборів покращиться; 38% вважають, що не зміниться, а серед тих, хто не голосував, лише 20% вважають, що ситуація покращиться, водночас більшість (58%) – що не зміниться, 13% - що погіршиться.

Також серед тих, хто не ходив на вибори, відносна більшість відчуває розчарування щодо ситуації в країні – це 63%, а 32% відчувають надію. Ті, хто голосував, неоднозначно відповідають на питання: 44% відчувають надію, 51% - розчарування щодо країни.

Загалом серед усіх емоцій у голосуючих переважає надія (51%) та зацікавлення (24%), водночас у тих, хто не голосував, – розчарування (35%).

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати