Степанов просить ВР негайно запровадити штрафи за відсутність масок


фото: facebook.com/moz.ukr
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся до Верховної Ради із проханням посилити відповідальність за порушення протиепідемічних заходів

Про це Степанов заявив сьогодні на брифінгу у Києві, повідомляє Еспресо.TV.

За його словами, ще в липні урядом був поданий законопроєкт до Верховної Ради щодо посилення відповідальності за недотримання всіх протиепідемічних заходів.

"Там чітко визначено, який штраф за не носіння масок у відповідних закладах, спорудах. Він складає від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень. Це та сума штрафу, яка повинна накладатися на людей, які не дотримуються цих правил. Цей законопроєкт ще не розглянутий. Я звернувся на цьому тижні до голови ВР Дмитра Разумкова, звертаюся зараз до народних депутатів нарешті підтримати і проголосувати на наступному пленарному тижні цей законопроєкт, щоб він вступив у дію. Він нам дуже необхідний в цей час, коли в нас таке стрімке зростання COVID", - пояснив Степанов.

  • Нагадаємо, 24 жовтня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні зайнято 61% лікарняних ліжок, призначених для хворих на коронавірус.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

3 грудня, 2020 четвер

2 грудня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати