Названо переможця виборів мера у Кам'янці-Подільському

16 листопада за результатом протоколу ДВК мером Кам'янця-Подільського обрано представника партії "Свобода" Михайло Посітко

Про це повідомляє всеукраїнська мережа "ОПОРА" з посиланням на протокол тервиборчкому міста.

Кандидат на посаду мера від ВО "Свобода" Михайло Посітко отримав  58,33% голосів та переміг чинного нардепа та громадського чоловіка Інни Богословської Володимира Мельниченка.

"Кам’янець-Подільська міська ТВК встановила результати голосування з виборів міського голови Кам’янця-Подільського. Відповідно до протоколу комісії від 16 листопада 2020 року в голосуванні взяли участь 26 786 виборців. Із двох кандидатів, які змагалися за посаду міського очільника, більшу кількість голосів набрав кандидат від ВО «Свобода» Михайло Посітко. За нього проголосували 15 404 виборці, що становить 58,33% голосів. Самовисуванець Володимир Мельниченко отримав 11 001 голос", - йдеться в повідомленні.

  • Відзначимо, згідно з даними ЦВК, явка на виборах мера Кам'янця-Подільського була найвищою, серед усіх семи міст, де пройшов другий тур у неділю, 15 листопада, та склала 34,29% проти середнього значення в 24% по країні.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати