Проєкт бюджету-2021 в цілому збігається з оцінками МВФ, - Марченко


фото: finbalance
За словами міністра фінансів Сергія Марченка, підготовлений до другого читання і направлений на розгляд Кабміну проєкт бюджету-2021 в цілому збігається з оцінками фахівців Міжнародного валютного фонду (МВФ)

Про це пише Економічна правда.

"Підготовлений до другого читання і направлений на розгляд Кабміну проект бюджету-2021 в цілому збігається з оцінками фахівців Фонду", - сказав Марченко у коментарі виданню.

Він нагадав, що після конструктивних переговорів Міністерство фінансів успішно завершило консультації з Міжнародним валютним фондом щодо проєкту державного бюджету України на 2021 рік.

За його словами, консолідована позиція з МВФ по узгодженню основних позицій - це результат злагодженої роботи Кабінету міністрів за всебічної підтримки Офісу президента, які діяли як єдина команда.

Марченко зазначив, що основними параметрами перемовин було формування спільного бачення з МВФ основних бюджетних показників в частині доходів та видатків основного фінансового документа країни та дефіциту.

  • Нагадаємо, 26 листопада Мінфін заявив, що завершено переговори з МВФ стосовно основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік.

 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати