ВАКС відмовився продовжувати термін слідства у справі про "плівки Вовка"

Вищий антикорупційний суд не задовольнив клопотання детектива Національного антикорупційного бюро щодо продовження строку розслідування у справі Окружного адмінсуду Києва

Про це повідомила пресслужба ВАКС.

“Через недодержання вимог чинного законодавства ВАКС не задовольнив клопотання детектива НАБУ щодо продовження строку досудового розслідування у справі ОАСК”, – йдеться у повідомленні.

У клопотанні детектив НАБУ просив продовжити строк досудового розслідування до восьми місяців, а саме до 17 березня 2021 року. Слідство має скінчитись 17 січня.

Ухвала оскарженню не підлягає.

  • Нагадаємо, 17 липня 2020 року детективи НАБУ повідомили про підозру в "створенні злочинної організації і захопленні влади" голові Окружного адміністративного суду міста Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п'яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України Зеновію Холоднюку. 
  • Детективи НАБУ направили генпрокурору проєкти клопотань до Вищої ради правосуддя про надання дозволу на затримання підозрюваних суддів Окружного адміністративного суду Києва.
  • Голова ОАСК Павло Вовк заявив, що клопотання НАБУ до генпрокурора - маніпуляція, а він та інші судді чисті перед законом.
  • 4 січня в.о. голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук поскаржився на відмову очільника Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка свідчити.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати