Окупанти в Криму виставили на продаж винзавод "Коктебель"

Окупаційна влада Криму виставила на продаж через аукціон завод марочних вин "Коктебель" зі стартовою ціною 100 млн рублів

Відповідні дані містяться на офіційному російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів

У документації зазначено, що на продаж виставлено нерухоме майно винзаводу - 73 об'єкти в Щебетівці, Коктебелі, Курортному, Наніковому. Їхню вартість оцінено у 80,8 млн рублів.

Також наголошується, що земельні ділянки підприємства оцінені у більш ніж 17,35 млн рублів, рухоме майно - менше 2 млн рублів.

Заявки на участь в аукціоні приймаються до 20 січня. Проведення торгів заплановано на 26 січня.

Зараз захоплений окупаційними властями завод на 99,8% належить ТОВ "Гатчинський спиртовий завод" з Ленінградської області Росії. 

Довідка: Завод марочних вин "Коктебель" був заснований у 1879 році. Згідно з інформацією на сайті підприємства, завод має власні виноградниками на площі близько 1070 га і ємнісним парком не менше 5 мільйонів літрів для виробництва тихих вин і не менше 6 мільйонів літрів - для виробництва десертних вин і портвейнів.

  • Нагадаємо, окупанти в Криму продали виноробний завод "Масандра" за 5,327 млрд руб. ($73 млн) компанії "Південний проєкт" - дочірній фірмі банку "Росія".
  • У МЗС України продаж підприємства назвали нікчемним.
  • Прокуратура Автономної Республіки Крим кваліфікує привласнення і продаж росіянами українського підприємства "Масандра" на окупованому півострові як воєнний злочин.
  • Віцепрем'єр-міністр України Олексій Резніков заявив про підготовку пакету міжнародних санкцій проти Росії за "приватизацію" української "Масандри".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати