"Це найщасливіший день у моєму житті. Я не боюся", - Навальний

По прибуттю до термінала D московського аеропорту Шереметьєво російський опозиціонер Олексій Навальний, що повернувся з лікування у Берліні, дав короткий брифінг. Як заявив політик, попри те, що йому погрожують новим кримінальним переслідуванням, він не боїться повертатися на батьківщину

Подробиці розповідає Еспресо.TV.

"Я не боюся. Я з абсолютно нормальним почуттям піду на прикордонний контроль, вийду та поїду додому", - запевнив політик.

Читайте і дивітьсяНавальний прилетів у Шереметьєво. НАЖИВО

"Тому що я знаю, що я правий. Я знаю що всі кримінальні справи проти мене сфабриковано. Й усі ці  страшилки - це тому, що мене мали намір налякати", - додав Навальний.

"На моєму боці не тільки право, але й суд. Мене намагаються посадити у справі, за якою було винесено рішення Європейського Суду на мою користь. Тому я нічого не боюся і вас закликаю нічого не боятися", - підкреслив Олексій Навальний.

  • Нагадаємо, ввечері у неділю, 17 січня 2021 року, Навальний зі своєю дружиною Юлією Навальною повернувся до Москви з Берліну, де він лікувався від важкого отруєння, отриманого під час замаху.
  • Аби ізолювати політика від його прихильників, правоохоронці перенесли прибуття рейсу Навального з Внуково до Шереметьєва та перекрили Ленінградьский проспект. Є затримані, яких наразі нараховується 53 особи.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати