Основний рабин Одеси дав пораду Зеленському


фото: Israel Hayom
Кожен президент і високопосадовець має пам'ятати про свою "суботу". Тобто яким буде завершення терміну його повноважень

Про це головний рабин єврейської общини "Хабад" в Одесі Авраам Вольф сказав президенту Володимиру Зеленському, коли той зустрічався із українськими рабинами, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на інтерв'ю священнослужителя часопису Країна.

"Я, зазвичай, не ділюся своїми розмовами з іншими людьми. Але на зустрічі із президентом було ще п'ять рабинів, тому це не таємниця", - зазначив Вольф.

Читайте такожОксана Забужко: Зеленський тут на гастролях. Він не знає країни і не відчуває її

"Розказав йому історію: "Була помаранчева революція. Я летів у Київ з Одеси з поважним чиновником. Він працював при Кучмі. Прийшла нова влада і його звільнили. Він каже: "Ребе, я не розумію, що відбувається в країні. Спеціалісти не треба". Я відповів, що його проблема і попереднього президента в тому, що були впевнені - субота ніколи не закінчиться. Тобто робили, що хотіли і не думали, що колись прийде фінал. А він настав. І чиновник спитав, що буде далі? Я відповів: нова влада теж так думає. Нагадав Зеленському, що і його субота матиме кінець. Попросив зробити все, щоб він був добрий для країни і для нього. Це моя порада будь-якому посадовцеві", - пояснив головний одеський рабин.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати