Ветеранам війни на Донбасі з Одещини забезпечать безоплатне зубопротезування

У межах реалізації муніципальної цільової програми "Здоров’я" за рахунок коштів міського бюджету в Одесі забезпечують безоплатне зубопротезування пацієнтам пільгових категорій, зокрема й учасникам АТО/ООС. А також представникам пільгових категорій з числа тимчасово переміщених осіб

Направлення пацієнтів здійснює міський департамент праці та соціальної політики відповідно до встановленого порядку. Про це сьогодні, 17 січня 2021 року, повідомила урядова агенція АрміяInform, передає Еспресо.TV.

"Важливо знати, що у проведенні безоплатного зубопротезування беруть участь усі міські стоматологічні поліклініки Одеси", - зазначається у матеріалі.

2020 року безоплатним зубопротезуванням були забезпечені 1149 одеситів, з яких близько 400 - учасники бойових дій та члени сімей загиблих.

Загальна сума коштів, спрямованих з міського бюджету на безплатне зубопротезування ветеранів та інших пільгових категорій населення, у 2020 році становила 4 мільйони 470 тисяч гривень, що на 32,3% більше, ніж попереднього року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати