Грузія скасує заборону на міжнародні авіарейси з 1 лютого


фото: reuters
Грузія повністю скасує обмеження на міжнародне регулярне авіасполучення з 1 лютого 2021 року

Про це повідомляє Новини-Грузія.

"Допущені будуть регулярні рейси. Це означає, що всі авіакомпанії, які дотепер діяли або продовжують діяти у Грузії, або ж нові компанії, які висловили побажання зайти в Грузію, зможуть спланувати регулярні польоти і виконувати їх з певною частотою", - заявила глава Мінекономіки Натія Турнава.

При цьому вона зазначила, що авіарейси виконуватимуться "з дотриманням всіх медичних протоколів і заходів безпеки".

"Багато авіакомпаній по всьому світу вже роблять це. Виходячи з цього, ми вважаємо, що тут не буде будь-якої додаткової загрози", - наголосила міністр.

Вона вказала, що зняття обмежень не означає швидкого відновлення авіаційного ринку. Щодо туристичних візитів, то за словами Турнави, перші групи мандрівників прибудуть до Грузії "з безпечніших країн", де вже розпочато вакцинацію від коронавірусу.

Наголошується, що на тлі пандемії коронавірусу Грузія в березні 2020 року закрила кордони для іноземців, за винятком особливих випадків, і припинила авіасполучення в усіх напрямках. Уряд Грузії багато разів переносив дату відновлення регулярного міжнародного авіасполучення. Востаннє ця заборона була продовжена до 31 січня 2021 року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати