Безліч речей, які абсолютно маніпулятивні, - Голобуцький про закон щодо референдуму

Політолог Олексій Голобуцький поділився думкою, ким і з якою метою може бути використаний закон про всеукраїнський референдум

Про це він сказав в етері програми "Великий ефір Василя Зими", передає Еспресо.TV.

Голобуцький відповів на питання, в чиїх інтересах може бути використаний закон про всеукраїнський референдум.

"Я не прихильник таких конспірологічних версій, що ця влада використає цей закон для того, щоб щось погане зробити. Тому що вони не вміють ні погано, ні добре робити, судячи з усього, вони взагалі нічого не вміють робити. Мені здається, це спосіб хайпанути знову. В них досягнення за останній час - 300 депутатів, тепер референдум, Зеленський випустить якийсь ролик, де скаже, що кожен українець - президент. Ніхто ж пояснювати не буде ці дрібниці. Людям будуть показувати, що є можливість референдуму, а вони будуть думати: "о, це ми зможемо проголосувати проти тарифів", хоча це неможливо. Там безліч таких речей, які абсолютно маніпулятивні", - сказав Голобуцький.

Також політолог розповів, чому він виступає проти такого закону про референдум. 

"Тому що це треба вводити в країнах з великою політичною культурою. Населення у нас немає політичної культури навіть через 30 років. Більш того, це треба вводити, де населення заможне, розуміється. Що таке всеукраїнський референдум? Якщо відверто - це коли Коломойський буде на одних каналах розповідати, що йому потрібно, Ахметов на інших. Більшість людей не мають критичного мислення. Але якщо людина має якийсь статус в державі, то вона все ж виходить з логічних інтересів", - зауважив Голобуцький.

Він додав. що це "нібито демократія, але в нашій ситуації це буде маніпуляція тих людей, які мають можливість займатися медійним поширенням ідеї цього референдуму".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати