Козак розкритикував рішення уряду запровадити локдаун у січні

В Україні не варто було запроваджувати локдаун у січні, адже напередодні знижувалися показники заповненості лікарень і смертності від коронавірусу

Таку позицію висловив Тарас Козак, президент інвестиційної групи "Універ", в ефірі програми "Великий ефір Василя Зими" на телеканалі "Еспресо".

"Не потрібно було вводити цей локдаун саме в січні, коли статистична крива, яку дуже складно фальсифікувати, показала, що кризовий момент вже позаду. А саме, показники смертності і заповненості лікарень стали зменшуватися десь у першій декаді грудня. Грудень у середньому був кращий, ніж листопад, а січень — ще кращий", — звернув увагу Козак.

Він висловив застереження, що Міністерство охорони здоров’я та уряд фальсифікують дані, щоб створити уявлення, що локдаун був потрібен, а без нього була б катастрофа.

"Що стосується економіки, то тіньова впала більше. І саме проти неї, напевно, був направлений локдаун. І це погано, тому що у нас велика тіньова економіка, і якщо люди не будуть заробляти в тіні, можемо поставити їх на край відчаю, і можуть бути бунти, непередбачувані речі, дуже негативні для країни і економіки", — зауважив економіст.

  • Кабінет міністрів запровадив посилені карантинні обмеження в Україні з 8 по 24 січня.
  • 24 січня Максим Степанов заявив, що завдяки посиленому карантину в Україні вдалося зменшити навантаження на медичну систему.

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати