Нафтогаз зберіг березневу ціну на газ на попередньому рівні


фото: kmu.gov.ua
Газопостачальна компанія (ГК) "Нафтогаз України" встановила березневу ціну на газ у розмірі 6,86 грн/куб.м без із ПДВ та без вартості розподілу

Про це у Facebook повідомила пресслужба ГК "Нафтогаз України".

"Ціна для побутових споживачів у рамках тарифного плану "Місячний" становитиме 6,86 грн/куб. м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для клієнтів компанії, які оформили тарифний план "Річний" у минулому році, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн або 6,45 грн відповідно до умов договорів. 

У пресслужбі додали, що компанія як постачальник "останньої надії" (ПОН) також забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника у період переходу до нового. Ціна на газ для клієнтів ПОН у березні - 6,99 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

За інформацією пресслужби, наразі газ від ПОН отримують понад 300 тис. клієнтів. Лише у січні та лютому 2021 року майже 150 тис. домогосподарств опинилися без постачальника - клієнтів у Мелітополі та Мелітопольському районі (Запорізька обл.), Лубнах та Лубенському районі (Полтавська обл.), Коростишеві та Коростишевському районі (Житомирська обл.) тимчасово обслуговує ГК "Нафтогаз України".

У пресслужбі нагадали, що компанія формує ціни виключно для своїх клієнтів.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати