Німеччина перемогла Коста-Рику, але вилетіла з ЧС-2022

У 3-му турі групового етапу ЧС-2022 збірна Німеччина перемогла Коста-Рику, але покинула турнір

Матч в Ель-Хаурі закінчився перемогою Німеччини з рахунком 4:2. Європейці вийшли вперед на 10-й хвилині, забив Серж Гнабрі.

Але у другому таймі Коста-Рика переломила хід гри. Єльцин Техеда зрівняв рахунок, а автогол Мануеля Нойєра вивів латиноамериканців вперед.

Проте німці не здавались. Дубль Кая Хаверца повернув Німеччині лідерство, а Ніклас Фуллькруг поставив крапку у зустрічі - 4:2.

У групі Е перемогу здобула Японія, яка вийшла у плей-офф ЧС-2022 з 6 очками. Іспанія набрала 4 бали і випередила Німеччину за додатковими показниками "забитих-пропущених".

Остання позиція і 3 очки у Коста-Рики.

У плей-офф ЧС Японія зіграє проти Хорватії, а Іспанія з Марокко. Матчі відбудуться 5-6 грудня.