Олімпіада-2020: За кого українцям вболівати 5 серпня

За підсумками дванадцятьох змагальних днів Олімпійських ігор у Токіо збірна України здобула 1 золоту, 2 срібні та 8 бронзових медалей

У четвер, 5 серпня, у Токіо за медалі Олімпіади-2020 продовжать боротись українські спортсмени.

У півфіналі своєї вагової категорії битиметься боксер Олександр Хижняк. Іван Лосев візьме участь в фіналі зі спортивної ходьби на 20 км, а Марина Килипко виступить у стрибках у висоту з жердиною.

09:03 - Бокс. Середня вага, Півфінал. Олександр Хижняк

10:30 - Спортивна ходьба, 20 км. Чоловіки - Іван Лосев

13:00 - Легка атлетика. Стрибки з жердиною -  Марина Килипко

Прямі трансляції на телеканалі UA:Перший

За 12 змагальних днів Олімпіади-2020 збірна України здобула 11 нагород. Золото у категорії до 87 кг виграв борець греко-римського стилю Жан Беленюк. У ще одного борця-"класика" Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 68 кг, а Ірина Коляденко посіла третє місце в категорії до 62 кг.

Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.

З 1-ю золотою, 2-ма срібними та 8-ма бронзовими нагородами наша олімпійська команда займає в загальному медальному заліку 37-е місце.

Лідирує з 32-ма золотими, 22-ма срібними та 16-ма бронзовими медалями Китай.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb