Олімпіада-2022: Усі результати українців у шостий день Ігор у Пекіні

У четвер, 10 лютого, представники України на зимових Олімпійських іграх у Пекіні змагаються у скелетоні, лижних гонках, фігурному катанні та санному спорті

У санному спорті збірна України змагалась в естафета. Наша команда показала результат 3:09.604 і посіла 11 місце.

У гірських лижах в комбінації українець Іван Ковбаснюк у швидкісному спуску показав результат 1 хв 49,13 сек та став 21-м. У слаломі він подолав трасу за 55,30 сек та піднявся на 14-ту позицію

Таким чином Іван Ковбаснюк став другим українським гірськолижником, який потрапив до топ-15 на Олімпійських іграх. У 1998 році на Олімпіаді у Нагано Микола Скрябін став у комбінації 12-м.

У фристайлі напередодні командних змагань у лижній акробатиці у міксіт позитивні тести на COVID-19 здали Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк та Анастасія Новосад.

Таким чином у складі збірної залишилося лише двоє здорових спортсменів - олімпійський чемпіон Олександр Абраменко та Ольга Полюк. Для участі в командних змаганнях необхідно мати у складі троє фристайлістів - двоє чоловіків та одну жінку.

Збірна України була у міксті одним із головних претендентів на медалі. У нинішньому сезоні Абраменко, Котовський та Новосад двічі здобували бронзу на етапах Кубка світу. З виступом фристайлістів у цій дисципліні були пов'язані найбільші сподівання України на медаль на Олімпійських іграх-2022.

У змаганнях зі скелетону в першій спробі Гераскевич подолав трасу за 1 хв 01,63 сек. та показав 18-й результат.  Другу спробу українець виконав краще - 1.01,58 та піднявся на 16-те місце

Таким чином Владислав Гераскевич не зміг наблизитися до свого найкращого результату в кар'єрі, який він показав у січні на етапі Кубка світу в Сігулді (Латвія), де українець став шостим.

Третю та четверту спроби скелетоністи виконають 11 лютого.

У фігурному катанні в довільній програмі українець Іван Шмуратко на початку свого виступу впав з потрійного акселя, потім зірвав ще кілька компонентів, отримав за довільну програму 127,65 бала та з сумою 205,76 опустився з 22-го на 24-те місце.

У лижних гонках на дистанції 10 км класичним стилем найкращою серед українок стала Марина Анцибор, яка фінішувала 58-ю та відстала від переможниці з Норвегії Терезе Йохауг на 4 хв 30,2 сек. Інші українки виступили ще гірше - Вікторія Олех - 76-та, Валентина Камінська - 79-та.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb