
Про "карту Келлога"
Неважливо, яким чином наші партнери прагнуть досягти заморозки війни. Важливіше, заради чого вони це роблять
Найбільша проблема полягає в тому, що дехто з партнерів лобіює "заморозку" задля нормалізації відносин із Москвою. Ось у чому головна біда. Інші хочуть виграти час — хтось для власного озброєння, а хтось з надією, що пронесе.
Варто відчути цю дилему. Росіяни будуть грати на ній.
Що означає "нормалізація"? Нічого вигадувати не треба, Кремль давно все оголосив. Нормалізація — це зняття санкцій, повноправне повернення РФ у топлігу світових держав, а головне, встановлення цілої низки обмежень для України щодо конституційного ладу, війська, мови, історичної пам’яті й таке інше.
Читайте також: Келлог озвучив свою версію "мирного плану": поділ України за зразком повоєнного Берліна на зони відповідальності між миротворцями
Поки нормалізації не відбудеться, доти Росія буде продовжувати (якщо їй вистачатиме для цього ресурсу). З миротворцями НАТО в Україні чи без них — це не має особливого значення.
Спроби домовитися десь посередині є нічим іншим як новою версією старої коломийки, яку ми чуємо з лютого 2015 року, коли рішення для врегулювання шукали абсолютно не там, але очікували на бажаний результат. Вабили хижака мʼясом у розрахунку на те, що він від цього стане травоїдним. Поки що всі такі ініціативи нагадують саме це.
Про автора: Михайло Басараб, політолог.
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
- Актуальне
- Важливе











