
Про що домовилися Трамп і Путін
Президент України не збирається сприяти такому цікавому Deal, що й викликало неймовірне роздратування у Доні та його команди
1.Вашингтонське шоу МАGA продемонструвало, що в короля Доні в штанах немає нічого, окрім путлеровського Стамбульського миру 2022 р. що дорівнює фактично Мюнхенському миру 1938 р. За версією поважного експерта Пьотра Кульпи, вже існує домовленість між Д.Трампом та Путіним про завершення війни на рашистських умовах та зняття санкцій із РФ. Це непрямим чином підтвердили Стів Віткофф та Кирило Дмитрієв (лідери російсько-американських переговорних команд). Клан короля Доні має отримати компенсацію у вигляді Арктичних нафтогазових родовищ та право на розробку корисних копалин на "Нових" територіях, а також грошові надходження у криптовалюті.
Американська сторона отримає від РФ $60 млрд за фактичну допомогу Україні при попередниках й можливо особисто трампівська сім'я ще різницю між $350 млрд. $60 млрд. Тому Д.Трамп увесь час й називає абсурдні цифри, щоб отримати більшу різницю.
Міфічний борг України мав бути оформлений шляхом укладання Угоди про надра, потім він би був перепроданий на ринку боргів фондам, що пов’язані із Кремлем, які б розрахувалися із кланом Доні за Стамбульський мир ресурсами та часткою грошей, що планують отримати від зняття санкцій. Цей Deal планувалося завершити до 1 травня, щоб великий Путін на параді зміг оголосити велику "перемогу" над "нацизмом" й НАТО. Ось чому Доні так поспішає.
Читайте також: Як Україні та ЄС розіграти партію у трикутнику Кіссінджера
Король Доні очікує за вказаною версією оборудки отримати: 1. Славу миротворця разом із Нобелівською премією. 2. Повернення грошей у бюджет США на суму $60 млрд й повну ейфорію трампістів. 3. Поповнення сімейних активів на суму $290 млрд.
Натомість з’ясувалося, що президент України не збирається сприяти такому цікавому Deal, що й викликало неймовірне роздратування у Доні та його команди. Чи є взагалі для України сенс укладати Угоду про надра із США за відсутності гарантій безпеки та продовження постачання озброєння? Між іншим, вперте небажання Д. Трампа не надавати Україні їх теж струнко вкладається у вищенаведену версію. Навіщо надавати країні гарантії, якщо плануєш позбавити її суб’єктності?
На мій погляд, для нейтралізації такого небажаного сценарію необхідні скоординовані дії ЄС, Великої Британії та Туреччини у військовій допомозі України та проведення зустрічі між лідерами України та Китаю. Пекін не зацікавлений у поглибленні відносин між США та РФ. Недооцінювання його ролі у питанні забезпеченні довгострокового миру в Україні не наблизить закінчення війни.
2. На зустрічі голів держав країн Європи у Лондоні 2 березня ц.р. Франція та Велика Британія висунули пропозицію з місячного перемир’я у війні "у повітрі на морі та для інфраструктури". Вважаю, що ця пропозиція вигідна Україні, як засіб перевірки готовності РФ до тривалого миру і як руйнацію трампівського фейку про небажання України завершувати війну. Водночас реалізація цієї пропозиції може стати першим кроком до забезпечення сталого миру в Україні.
Про автора. Володимир Омельченко, директор енергетичних програм Центру Разумкова
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.



- Актуальне
- Важливе







