
За океаном у Путіна з’явився у жанрі безумства потужний конкурент
У Трампа намагаються потихеньку підтискати на Путіна, аби той таки погодився на припинення вогню
Звісно, цей тиск обережний, зовсім не той, який чиниться на союзників США, і зокрема на Україну, але було б нечесно його не помічати.
Рубіо заявив, що саме РФ порушує умови перемир’я, а Україна "готова до миру", і що США не порушать "червоні лінії" України. Це зовсім інша тональність, ніж була ще пару тижнів тому.
Перед тим Келлог оголосив, що у разі невдачі перемовин США "можуть зайнятися" 300 млрд російських активів, які зберігаються у Бельгії, а також натякнув про блокування транзиту нелегальної нафти, яка за твердженням Келлога на 70% йде через Балтику і яку цілком можна заблокувати "катерами берегової охорони".
Читайте також: Трамп перевертає світ, який давно мав померти
Цей останній пасаж про блокування кораблів у Балтиці – для Путіна взагалі як серпом по серцю. От і здійсняться його жахливі марення – інфраструктура НАТО не лише наблизиться до Раші, а й конкретно, без медійних фантазій, битиме по безпеці РФ.
Однак, Росії крім "батога" пропонують ще багато "моркви". Під час візиту Дмітрієва у США йому розповіли про безмежні економічні перспективи між США та РФ – саме тому він радісно вискочив до медіа з повідомленням про американські кампанії, які зайдуть в Росію "замість європейських".
Однак найголовніший новий аргумент для Путіна – це світові ціни на нафту, які внаслідок тарифної політики Трампа летять вниз.
І ще — митна війна Трампа явила для Кремля несподіване відкриття. Раніше Путін свідомо вдавався до відверто безумних дій, аби показати іншим, що з ним краще домовлятися, бо хто його знає, що йому ще спаде на думку. Так от, з’ясувалося що за океаном у Путіна з’явився у цьому жанрі потужний конкурент. І тепер Путіну треба спробувати з ним, як мінімум, не ворогувати.
Про автора. Сергій Таран, політолог
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.



- Актуальне
- Важливе











