Через атаку РФ на Чернігівщині й у Славутичі знеструмлені понад 170 тис. абонентів
Унаслідок ударів росіян 25 березня у Чернігівському районі пошкоджений енергообʼєкт. Водночас Славутич частково залишився без централізованого електропостачання
Про це повідомили Чернігівобленерго та голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.
Загалом у регіоні без електропостачання залишилася близько 171 тис. абонентів.
"Внаслідок ворожої атаки пошкоджено енергооб'єкт у Чернігівському районі. Знеструмлено близько 150 тисяч абонентів у місті Чернігів і Чернігівському районі. Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт щойно дозволить безпекова ситуація", – поінформували в матеріалі.
Водночас у місті Славутич, яке є анклавом Київщини, внаслідок ранкової атаки знеструмлена 21 тис. користувачів.
"Ворог знову намагається послабити нас, цілеспрямовано б’є по енергетиці та звичайному життю людей. Російські злочинці воюють проти самого життя. Після ранкової атаки Славутич тимчасово залишився без централізованого електропостачання. Без світла — близько 21 тисячі мешканців", – заявив Калашник.
Критичну інфрастркутуру міста перевели на резервні джерела живлення. За словами керівника КОВА, тепло та водопостачання забезпечені, зв’язок і інтернет залишаються доступними.
Калашник додав, що соціальні заклади функціонують на генераторах, а пункти незламності готові приймати людей.
- 24 березня Запорізька АЕС втратила зв’язок із Дніпровською лінією електропередачі напругою 750 кВ і тепер залежить лише від єдиної резервної лінії.
- Актуальне
- Важливе