У Вінниці через погодні умови школи переходять на онлайн-формат
Через погіршення погодних умов у Вінницькій міській територіальній громаді змінюють формат освітнього процесу - із 12 січня учні 1–11 класів навчатимуться онлайн із використанням технологій дистанційного навчання
Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.
У департаменті освіти міськради зазначають, що таке рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) після оцінки ризиків для безпеки мешканців громади в умовах негоди.
Водночас Вінницька спеціальна школа для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку продовжує працювати у звичному режимі. Заклади дошкільної освіти також не припиняють роботу, однак керівникам садочків рекомендовано поінформувати батьків: за можливості дітей можна залишити вдома, а навчання для них організують дистанційно.
Для вихованців гуртків Центру підліткових клубів за місцем проживання з 12 січня 2026 року розпочинаються зимові канікули.
Надолуження навчальних програм планують провести у червні 2026 року.
- 21 грудня 2025 року повідомлялося, що одеські школи з 22 грудня працюватимуть дистанційно через тривалі повітряні тривоги та проблеми з водо- й електропостачанням.
- Актуальне
- Важливе