
Земельна корупція: депутати Київради підтримали відставку секретаря Бондаренка
У вівторок, 8 квітня, на позачерговому засіданні Київради відбулося таємне голосування депутатів щодо можливої відставки секретаря Володимира Бондаренка
Про це повідомляють Суспільне та депутатка Ксенія Семенова.
Депутати Київради підтримали власне рішення Бондаренка про добровільне припинення повноважень. За відповідне рішення проголосував 81 посадовець.
Спершу міський голова Києві Віталій Кличко повідомив, що під час таємного голосування на позачерговому засіданні Київради, яке скликав Віталій Кличко як мер, депутати не підтримали можливе дострокове припинення повноважень секретаря Київради Володимира Бондаренка.
Кличко уточнив, що попри те, що Бондаренко має статус свідка у справі про "земельну корупцію", його має бути звільнено з посади. Як зазначив мер, сам секретар подав заяву про відставку.
"Ми повинні визнавати і виправляти помилки. Сім чиновників звільнені через "земельну справу". Очищення міської влади триватиме", - заявив Кличко.
- Журналісти Bihus.Info отримали розсекречені прослуховування депутатів Київради, чиновників КМДА та інших учасників групи, що займалася земельною корупцією.
- Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з Нацполіцією викрили злочинну організацію, яка роками збагачувалася на "відкатах" з бюджетних коштів.
- На початку березня Кличко заявив про зміну в роботі посадовців КМДА після розслідування журналістів Bihus.Info про земельну корупцію.
- На початку квітня Кличко оголосив про звільнення ще 7 високопосадовців КМДА.
- Актуальне
- Важливе













