У РФ заочно "засудили" до 18 років колонії командувача Сил безпілотних систем Роберта "Мадяра" Бровді
Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону заочно "засудив" до 18 років за ґратами командувача силами безпілотних систем ЗСУ Роберта "Мадяра" Бровді
Про це повідомляє "Медиазона".
У пресслужбі російського суду заявили, що справу "Мадяра" відправили до суду восени 2025 року. 20 березня українцю оголосили "вирок" через "звинувачення в сприянні терористичної діяльності".
Росіяни кажуть, що обвинувачення стосується "атак ЗСУ на об'єкти паливно-енергетичного комплексу із застосуванням безпілотників дальньої дії".
Водночас московський суд також розпочне розглядати іншу справу Бровді, яка стосується "теракту".
"За версією слідства, не пізніше 26 березня 2025 року Бровді "віддав завідомо незаконний наказ про дистанційне мінування відкритих ділянок місцевості та доріг біля населених пунктів у Курській області", у тому числі за сім кілометрів від села Зубужівка", – пише видання.
- Басманний районний суд Москви в 2025 році заочно засудив мера Дніпра Бориса Філатова до 9 років колонії суворого режиму, звинувативши його в розпалюванні ворожнечі.
- Актуальне
- Важливе