Впродовж доби на фронті зафіксовано 71 бойове зіткнення, найбільше в районі Бахмута, - Генштаб

18 квітня, 2024 четвер
20:03

Протягом доби на фронті зафіксовано 71 бойове зіткнення, найбільше в районі Бахмута, Новопавлівки та Авдіївки

Зміст

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу за 18 квітня.

Протягом доби на фронті зафіксовано 71 бойове зіткнення. Загалом, ворог завдав 6 ракетних та 63 авіаційних удари, здійснив 41 обстріл з реактивних систем залпового вогню позицій наших військ та населених пунктів. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали багатоповерхові та приватні будинки, а також інші об’єкти інфраструктури.

Ситуація на фронті та обстріли

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території РФ нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України. Противник завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Орлівка Сумської області; Вовчанськ та Стрілеча Харківської області. Артилерійських та мінометних обстрілів ворога зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Набережне, Кремський Бугор, Миколаївка Чернігівської області; Клюси, Білопілля, Бруски Сумської області; Ветеринарне, Козача Лопань, Гатище Харківської області.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів, проте, завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Борова Харківської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 20 населених пунктів, зокрема Синьківка, Петропавлівка, Степова Новоселівка Харківської області.

На Лиманському напрямку Силами оборони відбито 2 атаки в районах населених пунктів Терни та Ямполівка Донецької області, де ворог, за підтримки авіації,  намагався прорвати оборону наших військ. Також противник завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Невське Луганської області. Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів, серед них Макіївка, Невське Луганської області та Терни, Торське  Донецької області.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 17 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Виїмка, Калинівка, Часів Яр, Новий, Іванівське, Кліщіївка Донецької області, де ворог намагався покращити тактичне положення. Противник завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Нью-Йорк Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилося понад 10 населених пунктів, зокрема Григорівка, Калинівка, Часів Яр Донецької області.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 11 атак в районах населених пунктів Новокалинове, Очеретине, Бердичі, Первомайське Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів. Також противник завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Семенівка та Селидове Донецької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів, серед них Очеретине, Новобахмутівка, Уманське  Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Урожайне Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, 12 разів намагався прорвати оборону наших військ. Також противник завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Красногорівка, Олександропіль, Водяне, Вугледар Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем окупантів опинились понад 10 населених пунктів, серед них Красногорівка, Парасковіївка, Костянтинівка Донецької області.

На Оріхівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 3 рази атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області; Роботиного Запорізької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів, серед них Червоне, Білогір’я, Щербаки, П’ятихатки Запорізької  області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру витіснити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби, за підтримки авіації, здійснив 7 безрезультатних атак на позиції наших військ в районі населеного пункту Кринки Херсонської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів, серед них Тягинка, Іванівка, Новотягинка, Понятівка Херсонської області.

Удари ЗСУ по росіянах

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 9 районах зосередження особового складу противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 району зосередження особового складу та 1 складу боєприпасів окупантів.

  • Протягом доби 17 квітня на фронті між двома арміями відбулося щонайменше 87 бойових зіткнень. Українські сили відбили атаки на 7 напрямках та знищили 910 окупантів.
Теги:
Читайте також:
Київ
+18.9°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
7 червня
09:56
На фото: важкий відновлювальний залізничний кран серії ЄДК-300 на залізничних коліях
Партизани "Атеш" провели диверсію на залізниці у Воронежі та знищили рідкісний відновлювальний кран
09:30
Оновлено
За добу на фронті відбулося 223 бої, Сили оборони ліквідували 1350 окупантів
09:15
Китай розгорнув морську операцію біля Тайваню у відповідь на японсько-філіппінські переговори
09:09
Ексклюзив
Віталій Портников
Путін вже не вміє тримати удар: Портников про реакцію кремлівського очільника на лист Зеленського
08:57
На фото: пожежа в районі окупованого населеного пункту Чистякове на Донеччині після удару Сил оборони України
Сили оборони вдарили по Зуївській ТЕС на Донеччині та нафтобазі в Криму
08:35
Оновлено
Атака РФ по Запоріжжю 07.06.2026
Дрони РФ атакували кілька регіонів України: загиблий у Запоріжжі, поранені у Херсоні та Одесі
08:00
OPINION
"Перемога" - це слово час уже повернути у наш лексикон
07:31
Ексклюзив
Як виглядало життя в Херсоні понад 100 років тому: десятки архівних фото "ожили" завдяки ШІ
2026, субота
6 червня
22:08
Ексклюзив
Каховське водосховище
Величезна екосистема площею понад 200 000 га миттєво загинула: науковець розповів, як зараз виглядає дно Каховського водосховища
21:55
Росія атакувала катери української Морської пошуково-рятувальної служби, які виконували гуманітарну місію, — Кулеба
21:31
Ексклюзив
Керченський міст може перетворитися для росіян на дорогу в пекло, - Коваленко
21:28
ЗРК Панцир на даху житлового будинку у Москві
На даху багатоповерхівки у Москві встановили ЗРК Панцир, — ЗМІ
20:59
ЗАЕС
Після 15-годинного блекауту на ЗАЕС відновили зовнішнє електропостачання, - МАГАТЕ
20:41
Олександр Лукашенко
"Ми що, хочемо бути м'ясним фаршем?" Лукашенко висловився проти участі Білорусі у війні з Україною
20:22
Аналітика
Вірменія
Пашинян переможе, але Путін не здасться: чого чекати від виборів у Вірменії. Пояснюємо
20:15
Ексклюзив
москва, кремль
Міхта: Кремль вважає, що Захід не готовий до рішучої відповіді на провокації Росії
20:12
Міжнародний союз велосипедистів повністю скасував санкції проти Білорусі
20:01
OPINION
Про Булгакова. Нам не треба "кенсилити" російських класиків, нам потрібно зняти їх з п'єдесталів
19:59
Оновлено
Григорій Глушич
У резонансній ДТП в Києві загинув 12-річний син військового Григорій Глушич
19:36
Петер Мадяр
Уряд Мадяра призупиняє видачу робочих віз для громадян низки країн, а також обіцяє "перезавантаження" державних ЗМІ Угорщини
19:33
Ексклюзив
ЗРК SAMP/T NG
Європейська ППО SAMP/T має низку переваг над Patriot, - авіаексперт Романенко
19:19
fpv-дрон, фпв, ЗСУ, Сили оборони, фронт, Генштаб
Від початку доби росіяни штурмували позиції Сил оборони 64 рази, найгарячіше — на Покровському напрямку, — Генштаб
18:34
Ексклюзив
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
Повний провал: Коваленко про весняно-літній наступ армії РФ
18:16
дорога з антидроновим захистом
У травні в Україні облаштували понад 211 км антидронового захисту прифронтової логістики, – Федоров
17:48
Будівля Центральної виборчої комісії Вірменії в Єревані
ЦВК Вірменії відмовилася знімати з виборів блок "Сильна Вірменія" - опонентів Пашиняна
17:40
Зеленський Трамп
Лист Зеленського до Путіна насправді адресувався Трампу, - дипломат Мільман
17:08
Ормузька протока
ЄС збільшив імпорт російського газу на 25% на тлі війни з Іраном, — американські аналітики
17:02
OPINION
Простий і жорстокий парадокс цієї війни. Колонка Віталія Портникова
16:42
удар по Запоріжжю 6 червня 2026 року
Росія атакувала Запоріжжя: серед поранених – 10-річний хлопчик, пошкоджені будинки
16:25
Сі Цзіньпін літак
Сі Цзіньпін уперше за сім років відвідає КНДР
16:24
Папа Лев XIV прибув з візитом до Іспанії
15:46
Олександр Лукашенко
Лукашенко запевнив, що Білорусь не є співагресором і закликав Захід до "цивілізованого діалогу"
15:25
Через війну РФ Чорне море втрачає дельфінів: 22 тіла за один день викинуло на узбережжя нацпарку "Тузлівські лимани"
15:24
Водію, який вчинив ДТП з чотирма загиблими в Києві, повідомили про підозру, він перебуває під охороною в лікарні
14:59
Український Крим під російською окупацією
ССО взяли під повітряний контроль сухопутний шлях до Криму — постачання пального та техніки РФ ускладнено
14:44
Окупанти
Окупанти заборонили пасажирські перевезення на ключових трасах ТОТ
14:23
Спалах Еболи в Центральній Африці може зрівнятися з рекордними масштабами 2014 року
14:01
OPINION
Кримський тупик: Як вогневий контроль України ламає плани окупантів на півдні
13:47
ДТП у Києві
Водій Mercedes, який скоїв смертельну ДТП в Києві, мав 39 порушень ПДР, більшість — за перевищення швидкості
13:30
Оновлено
Сили оборони вдарили по нафтобазі Кубані, Кронштадту та Маріуполю
Дрони подолали 1000 км: Сили оборони вдарили по нафтобазах РФ, Кронштадту та складу ВМФ під Петербургом
Більше новин