"Ворскла" впевнено перемогла "Металіст 1925" в УПЛ

У першому матчі 5-го туру УПЛ полтавська "Ворскла" перемогла харківський "Металіст 1925"

Матч закінчився перемогою "Ворскли" з рахунком 2:0. Володимир Чеснаков відкрив рахунок у зустрічі на 41-й хвилині, а вже на початку другого тайму Євген Ткачук забив у свої ворота і подвоїв перевагу полтавців.

Турнірну таблицю УПЛ після 4-го туру очолює "Десна". Чернігівська команда виграла всі матчі та має у своєму активі 12 очок.

"Ворскла" після перемоги над "Металістом 1925" набрала 11 очок за 5 матчів і піднялась на друге місце, але відзначимо, що конкуренти свої матчі 5-го туру проведуть пізніше.