Японія здійснила камбек у матчі проти Іспанії і вийшла у плей-офф ЧС-2022

У 3-му турі групової стадії чемпіонату світу з футболу збірна Японії перемогла Іспанію

Матч у Досі закінчився перемогою Японії з рахунком 2:1. Хоч іспанці і вийшли вперед на 11-й хвилині, завдяки голу Альваро Морати, але не зуміли втримати перевагу і двічі пропустили на старті другого тайму. Героями для Японії стали Ао Танака і Ріцу Доан.

Японія здобула перемогу у групі E і вийшла у плей-офф ЧС-2022 з 6 очками. Іспанія набрала 4 бали і випередила Німеччину за додатковими показниками "забитих-пропущених".

Остання позиція і 3 очки у Коста-Рики.

У плей-офф ЧС Японія зіграє проти Хорватії, а Іспанія з Марокко. Матчі відбудуться 5-6 грудня.