В Києві молодики з написами "Айдар" захопили станцію човнів
В Києві 30 чоловік в одязі з написами "Айдар" зайшли на станцію човнів №1, утримують там людей і нікого не випускають
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на власні джерела.
Станція човнів розташована в Печерському районі столиці в районі Набережно-Печерської дороги.
Деталі уточнюються...
- Актуальне
- Важливе