//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 фактів із життя Євгена Кравцова

Найголовніше - про нового керівника Укрзалізниці
10 січня Кабінет міністрів України призначив Євгена Кравцова головою АТ "Укрзалізниці". Що про нього відомо
 

1. Йому 32 роки. Євген Павлович Кравцов народився в травні 1986 року.

2. Правник за освітою. Євген Кравцов закінчив з відзнакою магістратуру з права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також Кравцов - магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (з відзнакою) Європейського університету.

Має Сертифікат програми з питань торгової політики та комерційної дипломатії Center for International Trade Development, а також курс з міжнародного комерційного права у Fulbright International.

Свою кар'єру він почав ще в 2006 році консультантом Міжнародної торгової палати (Національного комітету в Україні). До з 2008 року до січня 2015 року працював юристом у компанії “Астерс”.

За час роботи він консультував найбільші світові компанії, такі як VTG Aktiengesellschaf (логістичні послуги), Google, Motorola Mobility.

3. До роботи Укрзалізниці офіційно долучився 4 роки тому. З 1 січня 2015 року Кравцов став радником генерального директора Укрзалізниці. На той момент обов'язки гендиректора УЗ виконував Максим Бланк, який два дні тому пішов з життя.

null

Кравцов прийшов в Укрзалізницю раднком до Максима Бланка (на фото) Джерело: Главком

З березня по травень 2015 року Кравцов очолює Департамент реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці. З кінця травня він —  директор з реформування, майнової та правової політики Укрзалізниці. А з жовтня 2015 року — член правління ПАТ “Укрзалізниця”.

4. Виконував обов'язки глави Укрзалізниці сумарно майже 20 місяців. До призначення 10 січня Кравцов виконував обов'язки глави компанії з серпня 2017 року, після відставки попереднього керівника - Войцеха Балчуна.

Відомо, що колишній польський реформатор УЗ прогуляв 87 днів зі 145 робочих у 2016 році та 45 зі 103 у 2017 році. Міністр інфраструктури Володимир Омелян звинувачував Балчуна у корупції та висловлював відверте незадоволення його роботою.

До цього Кравцов вже виконував обов'язки голови правління ПАТ "Укрзалізниця" з 30 березня по 25 травня 2016- го.

5. Був заступником Омеляна. У 2016-2017 роках Кравцов був першим заступником міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Омелян часто висловлює незадоволення через корупцію на Укрзалізниці, а Кравцов свої стосунки з міністром називає “робочими”.

За словами міністра інфраструктури, Укрзалізниця щорічно втрачає близько 15 млрд гривень через корупційні схеми.

Втім на тому, щоб УЗ отримала повноцінного керівника, а не виконуючого обов'язки, міністр наполягав.

null

Євген Кравцов був першим заступником Володимира Омеляна (праворуч) та виконував обов'​язки глави УЗ після відставки Войцеха Балчуна (у центрі)  Джерело: МІ

6. Один з авторів нового статуту УЗ та прихильник співпраці з приватним бізнесом. Кравцов є одним з авторів нового статуту АТ "Українська залізниця" та останньої редакції Закону України "Про залізничний транспорт".

У першому півріччі 2017 року УЗ вперше вийшла на точку беззбитковості.

У 2018 році Укрзалізниця стала акціонерним товариством та першою з держкомпаній отримала Наглядову раду, що наблизило її до стандартів розвинутих ринків.

Відповідно до статуту УЗ, голова правління призначається і звільняється з посади загальними зборами на підставі пропозицій (подання) Наглядової ради.

Раніше повідомлялося, що керуючись положенням статуту, Наглядова рада не проводила конкурс на обрання глави правління УЗ, а затвердила рішення і підготувала розпорядження про призначення Кравцова на цю посаду.

Євген Кравцов - прихильник співпраці держави та бізнесу. Відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, інфраструктура України може залишатися монополією, в той час як транспортні перевезення повинні надавати різні компанії на умовах конкуренції.

Новий очільник УЗ прагне розвинути компанію до європейського рівня, почати взаємодію з приватними перевізниками, та укласти з ними співпрацю.

Читайте також: За дві години з Києва до Львова чи неспішна романтика плацкарта. Куди заїде “Укрзалізниця”

7. У 2018 році під головуванням Кравцова УЗ реалізували декілька важливих інфраструктурних проектів.

Серед них: запуск Бескидського тунелю, з’єднання найбільшого в країні аеропорту "Бориспіль" з Києвом залізничною гілкою, нові локомотиви GE - поставлено вже 20 із 30, понад 3 тисячі нових вантажних вагонів, модернізовані пасажирські вагони та 20 нових поїздів до країн ЄС.

Крім того, УЗ стала першою держкомпанією, яка почала купувати паливо за формульним розрахунком.

Також у 2018 році компанія почала продавати активи через аукціони на ProZorro.Продажі.

8. Одружений, виховує двох синів. Його дружину звуть Олена, а синів - Павло та Лев.

9. Квартир та машин не має, але власник дорогих годинників та електрогітари. Згідно з декларацією НАЗК за 2017 рік, у власності дружини Кравцова - земельна ділянка 1,7 га в селі Рожни під Києвом.

Також, судячи з декларації. подружжя живе у квартирі матері Кравцова у Києві площею 121 кв. м.

У декларації Кравцова у його власності зазначені два наручні механічні годинники з дорогоцінного металу Rolex. На дружину записано кілька дорогоцінних ювелірних прикрас з камінням.

Також глава УЗ задекларував електрогітару фірми Gibson (вартість коливається від 20 до 100 тис. грн).

З задекларованих доходів очільника УЗ - лише зарплатня.

У 2017 році заробітна плата Кравцова склала понад 156 тис.грн. Дружина отримала понад 26 тис. грн страхових виплат.

10. Дружина має у власності мопед. На дружину очільника Укрзалізниці зареєстровано автомобіль Mercedes-benz С-серії 2014 року випуску, який вона придбала наприкінці 2016 року. А з липня 2017 року у власності дружини також перебуває мотоцикл Suzuki 2008 року випуску.

новини партнерів

‡агрузка...

22 квітня, 2019 понеділок

21 квітня, 2019 неділя

22 квітня, 2019 понеділок

21 квітня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати