live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

10 фактів із життя Руслана Ригованова

Колишній помічник народного депутата від "Самопомочі", який бере участь у політичних шоу на російських телеканалах, претендує на посаду глави держави

5 лютого 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала виконувача обов’язків державного підприємства "Севастопольський морський рибний порт" Руслана Ригованова кандидатом президенти України як самовисуванця.

Еспресо.TV вирішило нагадати десять фактів із життя пана Ригованова

1. 44 роки. Народився 31 серпня 1974 року у Горлівці Донецької області.

2. Навчався у Московському технологічному університеті. Спеціальність – МВА, вищий менеджмент.

3. Є переселенцем. Був одним із керівників Комітету у справах вимушених переселенців.

null
Руслан Ригованов разом із колегами та народним депутатом Наталією Веселовою на акції протесту під Кабінетом міністрів України, 2016 р. Фото із Facebook Руслана Ригованова

4. Був помічником народного депутата України Наталії Веселової з фракції "Самопоміч". У 2017 році був звільнений від виконання обов’язків через участь у політичних шоу на російських телеканалах. "Коли я дізналась про те, що Руслан їздить на заробітки на ток-шоу до РФ, у нас стався конфлікт. Він затягнувся надовго, я вимагала від нього скласти обов'язки помічника, а він за це публічно поливав мене брудом. Та моя думка не змінилась: ніхто не має права заробляти, підігруючи агресору за гроші. З 1 березня Руслан Ригованов не є моїм помічником. Власне, навіть у своїй заяві він не приховує, що у нас є ідеологічні розходження у поглядах на питання по Донбасу. "Українці для биття" грають в ігри із совістю", - написала Веселова на своїй сторінці у Facebook.

5. Один із засновників ГО "Платформа соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій "Єдиний організаційний центр", ГО "Українська народна рада Донеччини та Луганщині". Був членом ради МПО м. Києва від Дарницького району у "Силі Людей".

6. Був виконавчим директором у ТОВ "Тарансферрі" та фінансовим директором у "СтеклоПЛАСТ".

null
Вікторія Ригованова.  Фото із Facebook Руслана Ригованова

7. Одружений. Дружина – Вікторія Ригованова, доцент кафедри англійської філології та перекладу Київського університету ім. Б.Грінченка, кандидат філологічних наук. До 2014 року вона була доцентом кафедри англійської мови соціально-гуманітарного спрямування та кафедри української мови Горлівського інституту іноземних мов ВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет".

8. Подружжя виховує двох дітей – доньку Мирославу та сина Іллю.

null
Ілля і Мирослава Ригованови.  Фото із Facebook Руслана Ригованова

null
Руслан Ригованов із синою Іллею.  Фото із Facebook Руслана Ригованова

9. Відповідно до декларації за 2017 рік, Руслан Ригованов мав заробітну плату у розмірі 80 тис 500 грн. Окрім того, інші його доходи склали 6848 грн. Його дружина – 61 тис 502 грн заробітної плати та інших доходів – 11 тис. 128 грн. Готівкою Ригованов має $ 8 тис.

Дружина Руслана Ригованова володіє квартирою (82,8 кв.м)   та офісом (16 кв.м) в окупованій Горловці. Вікторія Ригованова є власницею двох автомобілів – Chevrolet Takuma UA 75z та ГАЗ 31029. Дружині належить 33% у ТОВ "Український фарфор", 25% у ТОВ "Донбасземлересурс". Руслан є засновником сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Консультаційно-практична платформа "Центр розвитку та підтримки агросектору", "Центру розвитку рибних господарств та відновлення біоресурсів".

10. Є прихильником запровадження воєнного стану на всій території України до повного  відбиття військової агресії та повернення непідконтрольних територій Донеччини та Луганщини і республіки Крим в Україну. Виступає за легалізацію "приватизованого майна" олігархами, шляхом обов’язкової доплати до реальної ринкової вартості придбаного ними майна задля погашення боргів держави в п'ятирічний період. Як пріоритет у програмі Ригованова – вступ України до НАТО.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати