live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Обітниця, пожежа, одержимість – 5 кращих книг про кохання

Ціна розгадки таємниці кохання у цих книжках іноді виявляється зависокою для самих коханців. Адже сексуальна одержимість має свою темну сторону, і буває, герої втрачають спочатку здоровий глузд, а потім своє життя.

У будь-якому разі напруга в цьому "емоційному"  чтиві не спадає до самісінького кінця, а розв’язка іноді пасує більш до детектива чи трилера, ніж до звичайного любовного роману

Ніккі Френч. Убий мене ніжно. – Х.: Фабула, 2019

Цей роман – класика жанру, героїня якого закохалася з першого погляду, з чого вийшов цілий еротичний трилер. Стабільні стосунки минулого життя не приносили задоволення, бо в них не було пристрасті, сама лише звичка. Натомість новий обранець – суворий альпініст з темним минулим – привносить в її життя бурю емоцій. Розлучившись з надійним, але нуднуватим супутником, героїня кидається в його обійми, розуміючи, що знайшла свою другу половинку. І лише після весілля усвідомлює, що нічого не знає про чоловіка. Тож що станеться, коли усе це промине, і почнуться пошуки помилок як привід для розлучення? І якщо раніше в сексуальному сенсі героїня дізналася про себе такі речі, про які навіть не здогадувалася, то зараз розгадки можуть призвести до фатального фіналу. У будь-якому разі це напружене детективне чтиво не залишить у спокої аж до самісінького кінця.

"Я знала, куди я біжу. Це було неподалік. Усього кілька метрів лишилося. Якби ж я тільки встигла! Я побачила сині блимавки і кілька припаркованих автобусів. Я зібрала останні сили докупи, забігла всередину і різко й некрасиво зупинилася біля стійки. На мене дивилось нудне обличчя поліцейського. — Так? — сказав він, беручи ручку…"

Володимир Лис. Обітниця. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019

Починається ця драма з-під пера автора, якого називають справжнім народним письменником, з невинної зустрічі героя з сусідкою. Але чи може бути "невинною" жінка, про яку в Старому місті ходять моторошні чутки, і яка "переповнена іронією, як замаскованою отрутою, і боїться виплеснути ту отруту в більшій дозі, бо інакше стане затоплювати все довкола"? У будь-якому разі, не жарти чи пустощі заповнюють простір стосунків на вуличці із символічною назвою Обітниця, а справжня трагедія. Тут тобі й давній гріх старого Антона Личака, про який натякає лист з єдиним реченням: "Час повертати борг", і драма сусідки Ольги, в якої син закохується в дочку бізнесмена Єгора, і та відповідає взаємністю, але юна пара не знає, що насправді вони брат і сестра. Повертається з колонії Богдан, засуджений за вбивство, якого не чинив. Його дружина обрала щастя з іншим, а донька й не підозрює, що в неї є тато. А ще поруч сестра дружини Віка і вищезгадана «іронічна» дивачка Алевтина. Тобто маємо містична епопея, в якій долі мешканців вулички, неподалік якої височить старовинний замок, переплітаються в тугий вузол. Тут і щемливі стосунки, давні й теперішні почуття, і палке кохання. При цьому кожен з героїв колись давав свою обітницю. Та чи кожен її дотримався?

 

Селеста Інг. Усюди жевріють пожежі. – К.: Наш Формат, 2019

За сюжетом цієї історії, Шейкер-гайтс мав би бути ідеальним містом для життя і кохання. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя.

Пожежі (і не конче полум’яне кохання!) спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сім’ї Воренів. Родини не такої, як усі.

 

Елізабет Ґілберт. Місто дівчат. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2019

Ця книжка - новий бестселер відомої авторки, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та "Природа всіх речей".

Цього разу мова про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк. Все  починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню героїню виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе дівчина опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг.

Анна Шила. Острів кохання. – Х.: Фоліо, 2019

Це сучасна повість про кохання, адже про любов сказано все, але не всіма. Тож авторка пропонує ще одну історію: про киянку Анну і француза Жульєна. 

Кілька десятиліть вони будують свій "острів кохання" (тим більше, що й зустрічаються частіше на островах, аніж у Києві чи Парижі). Однак не все так просто. Вони переживають не лише шквал почуттів, красу і силу взаємопритягання, але й непорозуміння, довгі розлуки, навіть зраду… Як подолати наростаючі проблеми й знайти свій острів кохання – землю обітовану, на яку кожен прагне потрапити? Чи можна оминути долю? Як стати щасливими? Питання, порушені авторкою, близькі й актуальні багатьом. Ця книга – опис простих і дієвих рецептів щастя, так потрібних кожному з нас.

Все по темі

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати