live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія відмовляється від співпраці з "Южмашем"


фото: http://odessarailway.at.ua/forum/13-88-1
Роскосмос відмовився закуповувати два ракетоносія "Зеніт" українського підприємства "Южмаш"

Натомість вони вирішили купити два російських ракетоносія "Протон", про це пише газета Известия.

Офіційна причина відмови - не зійшлися в ціні. Росіяни заявили, що готові заплатити 1,2 млрд. рублів. Українці вважали справедливою ціною 1,4 млрд. рублів.

Росіяни нарікають, що за останні 5 років вартість «Зеніту» зросла рівно втричі. На “Південьмаші” пояснюють це тим, що ціни змінюють російські партнери по кооперації. А російських комплектуючих у «Зеніті» - 70%, від металу і до двигуна РД-171.

Усі надії “південьмашівці” покладають на ракети, що виготовляються для проекту “Морський старт” – зараз завершуть будівництво однієї, і ще п’ять було замовлено.

Проте і власники “Морського старту” (проект був на 95% викуплений російськими фірмами) збираються відмовлятися від українських «Зенітів» на користь російської ракети – не вигадуючи нічого принципово нового, її пропонується “зліпити”  з блоків від інших моделей ракет. У тому числі й скориставшись блоками “Зеніту” російського виробництва.

Нагадаємо, що однією з головних причин відмови урядом України від курсу на євроінтеграцію стало те, що Україна може втратити вітчизняне машинобудування.

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати