//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія відмовляється від співпраці з "Южмашем"


фото: http://odessarailway.at.ua/forum/13-88-1
Роскосмос відмовився закуповувати два ракетоносія "Зеніт" українського підприємства "Южмаш"

Натомість вони вирішили купити два російських ракетоносія "Протон", про це пише газета Известия.

Офіційна причина відмови - не зійшлися в ціні. Росіяни заявили, що готові заплатити 1,2 млрд. рублів. Українці вважали справедливою ціною 1,4 млрд. рублів.

Росіяни нарікають, що за останні 5 років вартість «Зеніту» зросла рівно втричі. На “Південьмаші” пояснюють це тим, що ціни змінюють російські партнери по кооперації. А російських комплектуючих у «Зеніті» - 70%, від металу і до двигуна РД-171.

Усі надії “південьмашівці” покладають на ракети, що виготовляються для проекту “Морський старт” – зараз завершуть будівництво однієї, і ще п’ять було замовлено.

Проте і власники “Морського старту” (проект був на 95% викуплений російськими фірмами) збираються відмовлятися від українських «Зенітів» на користь російської ракети – не вигадуючи нічого принципово нового, її пропонується “зліпити”  з блоків від інших моделей ракет. У тому числі й скориставшись блоками “Зеніту” російського виробництва.

Нагадаємо, що однією з головних причин відмови урядом України від курсу на євроінтеграцію стало те, що Україна може втратити вітчизняне машинобудування.

новини партнерів

‡агрузка...

17 липня, 2019 середа

17 липня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати