Українські лижники та біатлоністи лідирують на паралімпійському Кубку світу

За підсумками перших днів змагань паралімпійського Кубку світу з лижних гонок та біатлону, що проходить на Львівщині, збірна України посідає перше місце в командному заліку

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Наразі в скарбничці української команди вже три золотих, два срібних та чотири бронзових нагороди. Україна випереджає команди Німеччини, Франції та Австрії.

Так, на дистанції 20 км стоячи "золото" завоював Ігор Рептюх. У перегонах на 15 км серед жінок у категорії стоячи українки зайняли всі сходинки п'єдесталу - золоту нагороду виборола Олександра Кононова, "срібло" взяла Юлія Батенкова, "бронзу" - Людмила Ляшенко.

Серед жінок з порушеннями зору на цій дистанції українки Оксана Шишкова та Ольга Прилуцька вибороли золоту та бронзову медалі.