live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США суд заборонив ґвалтівнику займатися сексом до одруження

В американському штаті Айдахо суд заборонив 19-річному ґвалтівнику займатися сексом до тих пір, поки він не одружиться

Про це передає Foxnews.

За вироком судді Коді Дьюейна Скотта Герреро, якого звинувачували у зґвалтуванні 14-річної дівчинки, засудили до 15 років у в'язниці.

Однак в силу специфіки законодавства штату (застосування так званої Rider Program – ред.) Геррера отримав відстрочку на один рік, що дозволяє йому в разі бездоганної поведінки відбутися умовним покаранням.

При цьому в якості однієї з умов у вироку позначено відсутність сексуальних контактів до шлюбу. Суддя визнав, що для Герреро, який змінив вже 34 сексуальних партнерки, це буде тяжким випробуванням.

Зауважується, що вирок викликав суперечливу реакцію – так, деякі юристи визнають, що це порушує конституційні права Герреро і він може подати апеляцію.

Rider Program – специфічний термін, який застосовується в законодавстві штату Айдахо. Якщо в інших штатах суддя може або відправити відповідача в тюрму, або залишити на випробувальному терміні, судді в Айдахо можуть засудити його до проміжного варіанту. Засуджений залишається на волі, але при цьому суддя зберігає юрисдикцію щодо його справи.

У випадку, якщо засуджений успішно витримає термін, встановлений програмою, суд може (але не зобов'язаний) помістити його на випробувальний термін замість реального покарання. При цьому суддя вправі вводити додаткові умови, які не суперечать законам держави або штату.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати