live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Євробачення-2017: частина команди НТКУ відмовилась працювати над проектом


фото: telekritika.ua
Частина працівників "Національної суспільної телерадіокомпанії України", що готувала проведення конкурсу Євробачення-2017, вирішила вийти з проекту

Про це йдеться в фіційній заяві від імені "НСТУ", яку на своїй сторінці у Facebook оприлюднив один із менеджерів, який був у складі команди з підготовки Євробачення, Денис Блощинський. 

У відомстві зазначають, що цей конкурс став не тільки частиною роботи, але й життя, втім команда вирішила більше не займатися цією справою через конфлікт із керівництвом НТКУ.

"У грудні після забезпечення нашої команди підтвердженням від ЄМС про те, що Євробачення-2017 дійсно відбудеться в Києві, у нас забрали наші повноваження, призначивши нового фактичного керівника Конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем усіх аспектів Євробачення в Україні. Це призначення і дії, які його супроводжували, зупинили на два місяці роботу над проектом, робота нашої команди була повністю заблокована", - пояснили у заяві. 

Таким чином, як наголошується у документі, нове керівництво конкурсу не провело жодної реальної дії для реалізації проекту в потрібні терміни, що команда вважає неприйнятним, а тому й вирішила піти.

"Наша альтернативна та компромісна пропозиція стосовно  розподілу повноважень і сфер відповідальності всередині команди "Євробачення", на жаль, не знайшла підтримки в керівництва  ПАТ "НСТУ". У зв’язку з цим повідомляємо, що відома вам протягом багатьох місяців роботи команда з підготовки до "Євробачення" не бачить більше можливості продовжувати роботу над Конкурсом на запропонованих нам умовах", - підсумували у відомстві.

Цю заяву підписала 21 людина, серед них й перший заступник гендиректора НСТУ Олександр Харебін, а також заступник гендиректора Вікторія Романова.

 

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

19 жовтня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати