live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Комітет Ради підтримав законопроект про пенсійну реформу

Комітет Ради із соцполітики рекомендує парламенту прийняти пенсійну реформу за основу

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідне рішення було прийняте на засіданні профільного комітету в середу. За це рішення проголосували троє з чотирьох присутніх на засіданні комітету депутата; загалом у комітеті - семеро депутатів.

Глава комітету, депутат Ради від фракції "Народний фронт" Людмила Денісова зазначила, що наявні до законопроекту пропозиції треба буде опрацювати перед другим читанням і додала, що законопроект завдяки перерахунку надасть можливість підвищити ті мінімальні пенсії, які є.

Глава Федерації профспілок України Григорій Осовий під час засідання комітету зазначив, що зменшення коефіцієнта обліку страхового стажу з 1,35 до 1 не стимулюватиме громадян працювати довше і висловив пропозицію, що реформа могла б встановлювати диференційований коефіцієнт: до 25 років стажу - 1; до 30 - 1,1; до 35 - 1,2 і так далі.

  • 22 червня Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради пакет законопроектів щодо пенсійної реформи.
  • Пенсійна реформа передбачає підвищення мінімально необхідного для виходу на пенсію страхового стажу з 1 січня 2018 року зі 15 до 25 років і подальше щорічне його збільшення на рік.
  • Також проект передбачає збільшення максимальної суми, з якої сплачується єдиний соціальний внесок до 15 мінімальних заробітних плат (на сьогодні - 48 тис. грн).
  • Проект передбачає збільшення розміру ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) частці підприємств зі шкідливими умовами праці до 37% за першим списком і до 29% за другим списком. Для інших роботодавців ставка ЄСВ у 22% збережеться.
  • Кабінет міністрів закладає в пенсійну реформу щорічну автоматичну індексацію пенсій.

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати