live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада підтримала пенсійну реформу у першому читанні

Верховна Рада підтримала у першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій"

Про це передає Еспресо.TV.

За законопроект № 6614 проголосували 282 народні депутати.

Як йдеться у пояснювальній записці, проектом закону пропонується створити систему пенсійного страхування шляхом звільнення солідарної системи від невластивих для неї видатків; відновити диференціацію розмірів пенсій залежно від заробітку; замінити механізм відшкодування пільгових пенсій на сплату єдиного внеску; переглянути умови призначення пенсій за віком на пільгових умовах та за вислугу років.

  • 22 червня Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради пакет законопроектів щодо пенсійної реформи.
  • Пенсійна реформа передбачає підвищення мінімально необхідного для виходу на пенсію страхового стажу з 1 січня 2018 року зі 15 до 25 років і подальше щорічне його збільшення на рік.
  • Також проект передбачає збільшення максимальної суми, з якої сплачується єдиний соціальний внесок до 15 мінімальних заробітних плат (на сьогодні - 48 тис. грн).
  • Проект передбачає збільшення розміру ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) частці підприємств зі шкідливими умовами праці до 37% за першим списком і до 29% за другим списком. Для інших роботодавців ставка ЄСВ у 22% збережеться.
  • Кабінет міністрів закладає в пенсійну реформу щорічну автоматичну індексацію пенсій.
  • 10 липня комітет Ради із соцполітики рекомендував парламенту прийняти пенсійну реформу за основу.

новини партнерів

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати