live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український малий та середній бізнес отримає $15 млн на розвиток

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надасть $15 млн на фінансування українських компаній в сфері IT, легкої промисловості та АПК

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

У IFC вважають, що це прискорить економічне зростання в Україні і створить багато нових робочих місць.

Кошти спрямовані до фонду прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) під керуванням Horizon Capital. Загалом капітал нового фонду складе $150 млн.

Окрім IFC, фонд профінансують також Європейський банк реконструкції і розвитку, Німецький банк розвитку, Голландський банк розвитку і Western NIS Enterprise Fund, який фінансується урядом США фонд. Очікується, що цей фонд інвестує в 10-15 компаній від $5-20 млн США на кожну.

Читайте також: Підтримати малий бізнес. Як Україна відстала від світу

"Середній та малий бізнес можуть посприяти економічному зростанню, завдяки конкурентоспроможної робочої сили, великого внутрішнього ринку і близькістю до Європейського Союзу", - йдеться у повідомленні.

IFC є членом World Bank Group і найбільшим установою глобального розвитку з орієнтацією на ринки, що розвиваються. За минулий код корпорація надала $ 19 млрд країнам, що розвиваються з метою побороти злиднів і стимулювати економічне зростання.

Horizon Capital давно співпрацює з IFC. Раніше в 2008 році Міжнародна фінансова корпорація також підтримала фонд Emerging Europe Growth Fund II під керуванням Horizon, який орієнтувався на Україну.

 

новини партнерів

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати