live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лікарі намагатимуться потрапити до Гриба попри заборону ФСБ

Завтра, 13 жовтня українські лікарі намагатимуться потрапити до українця Павла Гриба, який утримується в СІЗО у Краснодарі

Про це заявив батько Павла Ігор Гриб в ефірі Еспресо.TV.

"Сьогодні лікарями і представниками консульства були подані відповідні скарги до ФСБ і прокуратури у Краснодарі. Лікарі залишаються до завтра в Росії і сподіватимуться, що російська сторона допустить їх до Павла", - повідомив він.

Ігор Гриб заявив, що його син майже 2 місяці Павло не отримує ніяких ліків. Також його адвокату та українським консулам не дають можливості передати ліки.

"Адвокат каже, що по зовнішніх ознаках з'явилися багато язв на обличчі і тілі, які є показником того, що внутрішні органи Павла погано працюють, тому що він не приймає ці ліки", - пояснив батько Павла.

  • Нагадаємо, Павло Гриб зник на території Білорусі на День незалежності України - 24 серпня. Того дня він вирушив у Гомель на побачення до своєї дівчини, з якою познайомився у російській соцмережі "ВКонтакте".
  • Ігор Гриб вважає, що в такий спосіб російські спецслужби могли виманити й викрасти його сина.
  • Як з'ясувалося пізніше, на той час Павло вже перебував у розшуку за ст. 205 КК Росії (терористичний акт). Ініціатором є російське управління ФСБ по Краснодарському краю Росії. 
  • 31 серпня Білорусь офіційно визнала, що зниклий українець Гриб перетинав їхній кордон.
  • Перша і наразі єдина зустріч адвоката з Грибом-молодшим відбулася 11 вересня. Тоді хлопець розповів, що у Гомелі його схопили невідомі, які вивезли його до російського міста Смоленська, де передали іншим незнайомим йому людям.
  • 18 вересня українські консули відвідали затриманого у Білорусі й арештованого в Росії українця Павла Гриба. Однак тоді російська сторона не надала дозвіл на обстеження Гриба українськими лікарями.
  • Українські консули під час зустрічі помітили у Гриба виразки на обличчі та шиї.
  • Європейський суд із прав людини просить Росію надати інформацію і документи щодо стану здоров’я Гриба.
  • 11 жовтня Мінохоронздоров'я України відрядило до російського Краснодара лікарів, щоб обстежити стан здоров'я заарештованого українця Павла Гриба.
  • 12 жовтня у Росії не пустили українських лікарів до утримуваного в СІЗО українця Павла Гриба.

новини партнерів

19 вересня, 2018 середа

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати