live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як артисти з Росії отримуватимуть дозволи на виступи в Україні. Інструкція СБУ


фото: hellomagazine
Служба безпеки України опублікувала порядок для організаторів гастрольних заходів в Україні за участі громадян країни-агресора

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

1. Якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до СБУ запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати СБУ достовірну інформацію про власні ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду до України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

2. СБУ протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастролів відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у заході.

3. Після отримання відповіді від СБУ про відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному заході організатор укладає договір із відповідним гастролером.

При укладанні договору організатор має врахувати, що законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит.

Організатор гастрольного заходу, який порушив вимоги законодавства, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат.

новини партнерів

20 листопада, 2018 вівторок

20 листопада, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати