live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як артисти з Росії отримуватимуть дозволи на виступи в Україні. Інструкція СБУ


фото: hellomagazine
Служба безпеки України опублікувала порядок для організаторів гастрольних заходів в Україні за участі громадян країни-агресора

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

1. Якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до СБУ запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати СБУ достовірну інформацію про власні ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду до України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

2. СБУ протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастролів відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у заході.

3. Після отримання відповіді від СБУ про відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному заході організатор укладає договір із відповідним гастролером.

При укладанні договору організатор має врахувати, що законні підстави для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит.

Організатор гастрольного заходу, який порушив вимоги законодавства, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат.

новини партнерів

20 січня, 2019 неділя

19 січня, 2019 субота

20 січня, 2019 неділя

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати