live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна вперше увійшла до топ-20 кращих газових хабів Європи

Україна вперше увійшла в двадцятку кращих газових хабів Європи за рейтингом Європейської федерації енергетичних трейдерів (EFET), посівши 18 місце

Про це повідомляє Департамент із корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

EFET вперше включила Україну до щорічного огляду газових хабів. У рейтингу асоціації Україна отримала 3,5 бала і поступилась таким ліквідним хабам як NBP, TTF, NCG, але випередила Болгарію та Румунію, які розпочали процес лібералізації газового ринку значно раніше за нашу країну.

 

null

"Для покращення позицій в рейтингу EFET Україна має встановити тарифи на внутрішніх точках входу/виходу з ГТС, запровадити щоденне балансування з урегулюванням небалансів та почати використовувати короткострокові стандартизовані продукти на торговельній платформі у межах щоденного балансування", - зазначили у Нафтогазі.

null

Європейська федерація енергетичних трейдерів (EFET) створена з метою сприяння поліпшенню роботи європейських оптових енергоринків і залучення трейдерів у процес прийняття рішень. EFET об'єднує близько 100 компаній-трейдерів електроенергією і газом із 27 країн Європи.

Читайте також: Російський газопровід в обхід України розколов Єврокомісію. Які шанси, що його таки збудують

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати