live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В уряді розповіли, як мають підвищити зарплати вчителів цього року

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що в 2018 році заробітню плату вчителів мають підвищити, а уряд розгляне питання щодо нерівності зарплат вчителів загальноосвітніх шкіл та викладачів зі спортивних закладів та шкіл мистецтв

Про це йшлося на засіданні уряду, повідомляє Еспресо.TV.

За словами прем'єра, з січня місяця підвищаться заробітні плати у вчителів. "Як відомо, ще у 2017 було прийняте рішення, де ми підвищили заробітню плату вчителям на 50%, а в цьому році український вчитель отримає в середньому ще + 1,5 тисячі грн", - сказав Гройсман.

Він також додав, що якщо заробітня плата вчителя в середньому дорівнювала від 5 до 7 тисяч грн, то в цьому році вона дорівнюватиме від 6,5 до 8,5 тисяч гривень в середньому.

Окремо прем'єр наголосив на зарплатах, які виплачуються внаслідок децентралізації, і мають фінансуватися з місцевих бюджетів.

"Тренери в спортивних школах та вчителі в школах мистецтв дещо дискриміновані. Мова йде про те, що їхня заробітня плата нижча, ніж та, яка виплачується з державного бюджету", - сказав Гройсман.

За його словами, уряд розгляне питання підвищення виплат вчителям у сфері мистецтв та фізичної культури і спорту, гроші до яких йдуть з місцевих бюджетів.

Ініціативи щодо ряду питань у врегулюванні подібної нерівності заробітніх плат викладачів Гройсман доручив Міністерствам соцполітики, фінансів, освіти та науки а також молоді та спорту.

Читайте також: У 2018-му українців чекає багато змін: вищі зарплати, дешевші авто, дорогі цигарки

новини партнерів

21 вересня, 2018 п'ятниця

21 вересня, 2018 п'ятниця

20 вересня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати