live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фінляндія закликає більше країн ЄС відправити миротворців на Донбас

Влада Фінляндії готова відправити миротворців на територію Донбасу і наполягає, щоб у цій операції взяли участь ще більше країн Євросоюзу

Про це заявив міністр оборони Фінляндії Юссі Нііністьо під час прес-конференції з очільником Міноборони Степаном Полтораком у Гельсінкі, повідомляє видання Reuters.

Він зауважив, що його країна підтримує введення на Донбас миротворчої місії ООН, втім бачить проблему зі звуженням учасників цієї місії лише до кількох країн Євросоюзу.  

"Нобхідно відкинути ідею стосовно того, що деякі країни ЄС є більш прийнятними для залучення до місії ООН, ніж інші держави. Склад будь-якої можливої миротворчої місії має бути розширеним і враховувати певні вимоги", - наголосив Нііністьо.

За його словами, рішення щодо введення миротворчої місії потребує схвалення як з боку України, так і від Росії. При цьому він не назвав кількості військових, яких Фінляндія буде готова відправити на Донбас.

"Якщо мова йде про кількість військ, ще зарано щось казати... Але Фінляндія, Швеція, Австрія, Швейцарія та Ірландія не можуть надіслати всієї кількості військових, необхідних для такої операції. Нам потрібно більше країн", - підсумував Нііністьо.

Читайте також: 20 тисяч миротворців для Донбасу. Чому "блакитні каски" небезпечні для України

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати