live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Apple почала видаляти додатки, які передають ваші геодані третім особам

Apple почала видаляти з App Store додатки, які порушують політику компанії, надаючи дані про місцезнаходження користувача третім особам без явної його згоди

Про це пише The Verge.

Порушення пов'язані з розділами 5.1.1 і 5.1.2 правил онлайн-магазину. Скільки додатків зачепили дії Apple - поки невідомо

У цих розділах йдеться, що додатки не повинні передавати "дані про місцезнаходження користувача третім особам без явної згоди користувача або для несанкціонованих цілей".

Також в тексті правил зазначено, що розробники, які порушили керівництво компанії, спочатку отримають повідомлення від Apple, де майданчик повідомить про те, що програма не відповідають їх вимогам.

Це рішення Apple, ймовірно, пов'язано з новим європейським законодавством, яке почне регулювати захист даних користувачів з 25 травня.

Відповідно до нових правил, технологічні компанії повинні будуть отримати явну і інформовану згоду про збір персональних даних. Це означає, що з додатками потрібно частіше запитувати згоду на дані і більш розгорнуто описувати як саме ними будуть користуватися.

У повідомленнях, відправлених розробникам, Apple відзначає, що ті, хто хоче відновити свій додаток в App Store, повинні видалити будь-який код, який відноситься до спільного використання місцеположення третіми сторонами, і повторно відправити додаток на перевірку. Після затвердження додаток буде повторно додано в App Store.

  • Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50 млн користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних начебто було створення програмного забезпечення для передвиборчої кампанії кандидата у президенти США Дональда Трампа для передбачення електоральних рішень.
  • Facebook звинувачення відкидає і зазначає, що дані були надані компанії Cambridge Analytica користувачами добровільно.
  • 20 березня Єврокомісія заявила, що вимагає пояснень у Facebook щодо несанкціонованого використання персональних даних користувачів під час передвиборчої кампанії Трампа. 
  • У результаті скандала голову компанії Cambridge Analytica відсторонили від виконання обов'язків
  • У березні Ізраїль розпочав розслідування щодо витоку персональних даних понад 50 млн користувачів соцмережі Facebook.
  • Незабаром у США подали перший колективний позов через масштабний витік даних.
  • Марк Цукерберг відхилив заклики покинути Facebook та звільнити співробітників, заявивши, що він бере на себе повну відповідальність за витік даних.

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати