live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Німеччині почалась підготовка будівництва "Північного потоку-2"

15 травня оператор газопроводу “Північний потік-2” почав підготовчі роботи на його морській ділянці в затоці Грайсфальд у Німеччині

Про це повідомляється на сайті оператора.

Зокрема, підготовчі роботи проводяться для подальшого укладання труб у затоці. П'ять екскаваторів почали встановлювати транші для двох ниток газопроводу.

“Ми просимо всіх користувачів затоки Грайсфальд заздалегідь ознайомитися з офіційним повідомленням морякам для забезпечення безпеки”, - повідомив представник “Північного потока-2” Георгій Новак.

У компанії відзначили, що всі роботи розпочаті відповідно до дозволу на будівництво і експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" в територіальних водах Німеччини і на ділянці берегового перетину, який було видано Гірським відомством Штральзунда 31 січня 2018 року.

  • Нагадаємо, в Німеччині на наземному стикувальному пункті майбутнього газопроводу в місті Лубмін у федеральній землі Мекленбург - Передня Померанія на площі близько шести гектарів розпочаті роботи з викопування котловану і закладці фундаменту для газової приймальні станції, а також будівлі техобслуговування спірного газопроводу "Північний потік-2".

 

 

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати